PP PKS RzeszówMAN

Centrum Likwidacji Szkód

2021-10-13

Centrum Likwidacji Szkód to kompleksowa pomoc przy usuwaniu szkód komunikacyjnych. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: +48 506 506 913, aby szybko i sprawnie przejść przez cały proces.

Centrum Likwidacji Szkód. Kompleksowa, szybka i sprawna obsługa w zakresie napraw powypadkowych

Dlatego z myślą o potrzebach kierowców, jak i zarządców floty, powstało nowe Centrum Likwidacji Szkód, którego celem jest szybkie i sprawne załatwianie spraw związanych z usuwaniem szkód komunikacyjnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie:

·       Zgłoszenia szkody

Gdy dochodzi do zdarzenia komunikacyjnego nie każdy wie, jak prawidłowo zgłosić szkodę. Brak odpowiednich dokumentów, szukanie właściwych osób, które przyjmą zgłoszenie itp. wydłuża cały proces i powoduje, że dodatkowo niepotrzebnie się denerwujemy. Dlatego specjaliści z Centrum Likwidacji Szkód przeprowadzą cię przez cały proces i krok po kroku wyjaśnią co należy zrobić.

·       Weryfikacji uszkodzeń

Masz wątpliwości, czy ubezpieczyciel prawidłowo ocenił szkody, które powstały w wyniku zdarzenia drogowego? W ramach usługi Centrum Likwidacji Szkód możesz liczyć na profesjonalną weryfikację.

·       Naprawy ram i kabin

Centrum Likwidacji Szkód wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do napraw powypadkowych, diagnostycznych i eksploatacyjnych. Posiadamy urządzenia do prostowania ram i kabin samochodów ciężarowych i dostawczych amerykańskiej firmy Blackhawk.

·       Renowacji powłok lakierniczych

Do renowacji powłok lakierniczych używamy wyłącznie wysokiej klasy materiałów: koncernu chemicznego BASF, do którego należą marki Glasurit oraz RM. Aplikacja wykonywana jest w dwusekcyjnej, bezpyłowej komorze firmy SAIMA, co jest gwarancją uzyskania idealnej powłoki lakierniczej. Ponadto, system mieszalniczy ze spektrofotometrem  umożliwia bezbłędne dopasowanie kolorów naprawianych powierzchni.

·       Rozliczenia bezgotówkowego

Posiadamy umowy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co gwarantuje pełną i szybką obsługę procesu likwidacji szkód z możliwością rozliczenia bezgotówkowego.

Kiedy korzystasz z usługi naszego Centrum Likwidacji Szkód możesz liczyć także na to, że w ramach wymiany uszkodzonych części do twojego samochodu trafią wyłącznie oryginalne części, na które dostaniesz gwarancję.

Dla nas oczywistym jest także to, że do zdarzeń drogowych może dojść o każdej porze dnia i nocy. Dlatego w ramach usługi Centrum Likwidacji Szkód można liczyć na holowanie pojazdu 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić pod numer: +48 737 908 908 i wskazać miejsce zdarzenia.

Zgłaszanie szkody nigdy nie było takie łatwe!

Aby zgłosić szkodę wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: +48 506 506 913 lub skontaktować się z naszym autoryzowanym serwisem:

PP PKS Sp. z o.o.
ul. Towarowa 12
35-231 Rzeszów
tel. +48 600 925 400, +48 17 851 24 24

PP PKS Sp. z o.o.

Autoryzowany Partner Serwisowy MAN

Sprzedaż części zamiennych:

Obsługa szkód komunikacyjnych:

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek 6:30 - 22:00
sobota 6:30 - 14:00