PP PKS RzeszówMAN

Oferty pracy

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w której tradycja współgra z nowoczesnością,          a każdy dzień to nowe wyzwania, okazja do rozwoju i nauki od najlepszych? Jesteśmy stabilnym i rzetelnym pracodawcą. Stając się częścią naszego zespołu, możesz być pewny długiej współpracy, możliwości rozwoju      i kształtowania przyszłości naszej firmy. Bo wierzymy, że Twój sukces to nasz sukces.

Co nas wyróżnia:

  • pracujemy z pasją
  • dbamy o rozwój
  • wspólnie osiągamy cele
  • jesteśmy transparentni

Aktualne oferty pracy

Doradca Serwisowy

Rzeszów

Oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość branży motoryzacyjnej, techniki motoryzacyjnej;
  • minimum średnie wykształcenie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • orientacja na Klienta;
  • dobra organizacja pracy;
  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa i fachowa obsługa klientów serwisu;
  • budowanie relacji z klientami serwisu;
  • przyjmowanie zamówień od Klientów oraz wprowadzanie danych do systemu;
  •  udzielanie informacji związanych z usługami oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów, informowanie klienta o dostępnych akcjach serwisowych;
  • ustalanie i negocjowanie warunków bieżącej współpracy;
  • obsługa posprzedażowa;
  • obsługa zgłoszeń gwarancyjnych i reklamacyjnych;
  •  koordynacja usługi serwisowej;
  • realizacja programów serwisowych;
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta,
  •  współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

  • Pracę w autoryzowanym serwisie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie – umowa o pracę i motywacyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy;
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

PP PKS Sp. z o.o.

Autoryzowany Partner Serwisowy MAN

Sprzedaż części zamiennych:

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek 6:30 - 22:00
sobota 6:30 - 14:00